Partner: Logo FacetXL.pl

Oto ci, którym trudno jest przejść do porządku nad doznanymi krzywdami. Przez długi czas noszą w sobie urazę, nawet jeśli szczerze przepraszasz.

 

 

1.BYK

 

 

Może i wybaczy, ale nigdy nie zapomni. Przeprosiny przyjmie, w duszy jednak ma wielką zadrę. Rozpamiętuje swoje rany, żywi urazę do osoby, przez którą została skrzywdzony.

 

Byk potrafi się zemścić nawet po latach. Ponieważ jest uparty i tkwi w swoich przekonaniach, trudno zmienić mu stosunek do sprawcy. Potrafi nie wybaczyć do końca życia.

 

 

2.RAK

 

Nie lubi kłótni i konfliktów,szczególnie z bliskimi osobami. Rak ukrywa zniewagę, zamyka się w sobie, często odmawia dyskusji i kompromisu.

 

Rak wie, że ludzie potrafią bawić się cudzymi uczuciami i emocjami, że chcą innych wykorzystać. Dlatego, nawet po przeprosinach Rak długo doświadcza dyskomfortu.

 

 

3. PANNA

 

Bardzo stara się dla bliskich, nawet swoim kosztem. Ale doskonale wie zawsze, co robi, jest samoświadoma. Jest też bardzo drażliwa, więc byle co może ją urazić. Nawet drobny żart może spowodować ciężką obrazę.

 

Urażona zachowuje dystans przez długi czas.

 

4.WAGA

 

Nie znosi konfrontacji, więc każdy spór chce zdusić w zarodku. Urażona udaje, że nic się nie stało, ale cierpi i to bardzo.

 

Niezadowolona przybiera lodowata postawę i przekonuje, że wszystko jest OK< choć widać, że tak nie jest. Waga długo chowa urazę i nie umie pogodzić się z obrazą.

 

 

Tagi:

znaki zodiaku,  horoskop, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz