Partner: Logo FacetXL.pl

Lillian Glass bardzo często proszona jest o oceny związków celebrytów, na podstawie zrobionych im fotografii. Przewidziała już kilka rozstań, choć para twierdziła, że jest szczęśliwa i wszystko jest OK. Jeśli chcesz poznać wasz wzajemny stosunek, siegnij po kilka wspólnych zdjęć. A oto wskazówki:

1. Zachowanie pewnej odległości.

 

Gdy partnerka idzie przed tobą, nie trzyma cię za rękę, często oznacza to, że straciła zainteresowanie, przestała cię szanować, lub zwyczajnie nie lubi – pisze Glass.

 

2. Spoglądanie w przeciwnych kierunkach.

 

Jeśli partnerzy patrzą na zdjęciu w różne strony, to znaczy, że mają inne cele, nie mają wspólnych upodobań i ciężko im będzie utrzymać związek. Z reguły takie pary w końcu się rozstają.

 

3. Za dużo przestrzeni.

 

Jeśli na zdjęciach z partnerką jesteście daleko od siebie to oznacza, że nie ma pomiędzy wami więzi i chęci do bliskości.

 

4. Stopy zwrócone w przeciwnych kierunkach.

 

Świadczy to o tym, że zaczynacie odsuwać się od siebie.

 

5.Skupianie uwagi na sobie.

 

Jeśli na zdjęciu twoja partnerka dominuje i pozuje tak, aby to ona była jego główną bohaterką, to znaczy, że w waszym związku nie ma równowagi. Oznacza to zazdrość i konkurowanie o pozycję.

 

6. Nieodwzajemnione uczucia.

 

On już jej nie kocha, zobacz, gdzie kieruje wzrok, jak ma ułożoną rękę..

 

Gdy partnerzy sa blisko siebie, to takie zdjęcia najbardziej obrazują, na jakim etapie jest związek. Jeśli ty jesteś w nią wpatrzony, przytulasz się, a ona nie reaguje, patrzy w dal, a ręce ma z dala od ciebie, to znak, że ma już dośc tego związku. Oczywiście może być też sytuacja zupełnie odwrotna, kiedy to ona cię tuli, a ty wymykasz się z jej ramion, jak właśnie na zdjęciu powyżej.

 

Glass obrazuje swoje obserwacje zdjęciami par celebrytów. W książce opisuje też inne sygnały płynące z ciała, informujące o tym, że ktoś kłamie i chce cię oszukać. Polecam lekturę:

Lillian Glass, Mowa ciała kłamców, Dom Wydawniczy Rebis,

 

 

Tagi:

związek,  zdjęcia,  zdrada,  miłość,  mowa ciała, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz