Partner: Logo FacetXL.pl

Jesteś jedną z tych osób, którym stale się nie udaje? Wieczne porażki, ciągłe błędy? Wierzysz, że prześladuje cię pech? Przeczytaj, jak się go pozbyć!

 

1. Przestań wierzyć, że wszystko, co dzieje się w twoim życiu ma związek z czymkolwiek poza tobą. To nie wina innych ludzi, okoliczności, przypadków. Jeśli tak myślisz, z góry skazujesz się na porażkę,uznając, że to inni decydują o twoim życiu. I z tego powodu wyłącznie narzekasz.

 

2. Twoje myśli są ważne. Myśląc o złych rzeczach, rozpamiętując klęski, przyciągasz je do siebie. Koncentrując się na tym co złe, wydaje ci się, że wszelkie starania są na nic, że nie da się z tym niczego zrobić.

 

3. Korzystaj z możliwości. Ludzie, którzy mają negatywne nastawienie do życia rzadko dostrzegają sprzyjające okazje. Spirala pesymizmu sprawia, że nie chcesz podejmować rożnych nowych działań. A t właśnie one mogą zamienić się w sukces.

 

4. Zaakceptuj nowe rzeczy. Nie bój się ich i wyjdź ze swojej strefy komfortu. Strach przed nieznanym wiele osób paraliżuje, zupełnie niepotrzebnie. Spróbuj otworzyć się na nowe doświadczenia.

 

5. Kieruj się intuicją i instynktem. Nie kalkuluj, nie próbuj wszystkiego ogarniać rozumem. Stwierdzono,że nasza intuicja nie zawodzi nas w 80 procentach przypadków.

 

6.Zmień swoje zachowanie. Jeśli widzisz, że powtarzany przez ciebie schemat nie przynosi sukcesu, znajdź nowy. Nie idź utartym szlakiem.

 

7. Zaakceptuj porażki. Każdy z nas ponosi kiedyś klęskę.

 

8. Ogranicz kontakty z negatywnymi ludźmi. Pamiętaj, że z nimi nigdy nie dojdziesz do sukcesu!

Tagi:

szczęście,  pech,  psychologia, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz