Partner: Logo FacetXL.pl

Badanie pochodzili z 27 krajów i odpowiadali na te sama pytania. Jako, że sławny portal skupiał tych, co zdradzają, temat był dość prosty.

 

Jak się okazało 56 procent zdradzających kobiet i 54 procent mężczyzn wybierało prawą stronę małżeńskiego łóżka. 34 procent zdradzających śpi na lewym boku, a 10 procent z nich lubi w nocy się przekręcać.

 

Dlaczego ludzie się zdradzają? Główny powód to brak seksu w domu, 55 procent mężczyzn i 37 procent kobiet tak odpowiedziało na to pytanie.

 

Drugi powód to brak więzi – 22 procent wszystkich respondentów, zaś mężczyznom przeszkadzał dodatkowo brak ekscytacji seksem u partnerki – 16 procent wypowiedzi.

 

 

Poczucie winy po zdradzie miało 19 procent mężczyzn i 7 procent kobiet. Aż 78 procent kobiet wyznało jednak, że zdrada miała pozytywny wpływ na ich małżeństwo. To samo stwierdziło aż 64 procent badanych mężczyzn. Skok w bok pozwolił wreszcie docenić to, co ma się we własnym domu.

 

Niewierność ma jednak dwa końce. Ci, którzy mieli stałych kochanków mimo to uprawiali seks w domu – aż 76 procent mężczyzn i 72 procent kobiet. Jednocześnie 15 procent mężczyzn i 20 procent zdradzających kobiet przyznało się, że w ogóle nie uprawiają seksu ze współmałżonkiem.

 

Niewierni nie stronią też od pornografii, 70 procent mężczyzn i 70 procent kobiet ogląda ją od 2 do 7 razy w tygodniu, a aż 7,5 raza więcej kobiet kupuje zabawki erotyczne, aby spełnić swoje seksualne potrzeby.

 

źrodło http://www.wapa.pe/pareja/2016-03-18-los-infieles-dormirian-en-el-lado-derecho-de-la-cama

 

Tagi:

zdrada,  małżeństwo,  związek,  kobieta,  mężczyzna, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz