Partner: Logo FacetXL.pl

Spójrz na obrazek i szybko wybierz kolor, na jaki miałbyś pomalować most. To ma być ten kolor, który pierwszy przyjdzie ci do głowy!

 

test mostu

A teraz sprawdź, co to oznacza:

1. czerwony

Jesteś osobą stabilną, dotrzymujesz słowa i danych obietnic. Dlatego jesteś osoba lubianą i masz wielu przyjaciół. Twoja empatia sprawia, że rozumiesz bliskie osoby. Ludzie przychodzą do ciebie po rade, zwierzają ci się z rożnych tajemnic. Problemem jest niestety to, że wiele osób wykorzystuje twoje dobre serce i nadużywa twojej dobroci.

2. niebieski

Marzysz o wielu rzeczach, masz romantyczne nastawienie do świata. Wierzysz w to, co mówi twoje serce. Ale umiesz też iść za głosem rozumu, kiedy w wielu sytuacjach jest to bardziej korzystne. Robisz z reguły to, co kochasz, nie popadasz w rutynę, masz swoje pasje.

3. brązowy

Jesteś osobą zdyscyplinowaną, ciężko pracujesz. Obowiązkowość, odpowiedzialność – te cechy to twoja duma. Ale nie jesteś osobą elastyczną, stąd często bliscy wypominają ci twój upór. Masz w sobie determinację do osiągnięcia sukcesu, idziesz do celu, nie rezygnujesz. Wartość ma dla ciebie to, co zakończysz bez zbaczania z góry wyznaczonej trasy.


4. zielony

osoby, które wybrały ten kolor są najbardziej twórcze z całej grupy. Masz artystyczna dusze, świetny gust, który przyciąga uwagę innych. Możesz działać w branży muzycznej, modowej, artystycznej, tam osiągniesz sukces. Jeśli brakuje ci doświadczenia w jakiejś dziedzinie, będziesz je zdobywać, aby działo było pełne. Masz wiele cennych pomysłów, uważaj, żeby ich nie zaprzepaścić.

5. biały

Skoro wybór padł właśnie na ten most, to znak, że czekasz na coś dobrego w swoim życiu. Starasz się unikać nieprzyjemnych rzeczy, wierzysz, że złe czasy już odeszły. Musisz nauczyć się relaksu i wiary, że choć złe rzeczy mogą wrócić, to nie ma co się nimi martwić. Utrzymaj pogodę ducha, aby przyciągać tylko dobro. Wszak jesteśmy tacy, jak nasze myśli – zachowaj więc optymizm!

6. czarny

Jesteś człowiekiem ostrożnym, chowasz się za maskami, rzadko pokazujesz prawdziwe oblicze. Otwierasz się tylko wtedy, kiedy masz pewność, że jesteś w bezpiecznym miejscu z bezpiecznymi dla siebie ludźmi. Sprawiasz wrażenie osoby poważnej i nudnej, ale to tylko pozory. W głębi duszy jesteś kompletnie innym człowiekiem…

Jeśli spodobał ci się ten test, podziel się nim ze swoimi znajomymi na Facebooku!

 

https://www.paraloscuriosos.com/a16368/test-psicologico-de-que-color-pintarias-el-puente-tu-respuesta-revela-lo-que-oculta-tu-personalidad

 

Tagi:

test,  psychologia,  most, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz