Partner: Logo FacetXL.pl

Która wróżka przyciąga twoją uwagę? Popatrz dokładnie na rysunek.

 

 

test

 

 

A teraz sprawdź, co oznacza wybrana przez ciebie wróżka.

 

 

1. Różowa

 

 

Jesteś poważną osobą, energiczną, uważasz na uczucia innych ludzi, choć wielu nie jest tego świadomych. Lubisz osoby równie silne jak ty, ambitne i wytrwałe. W środku jesteś jednak osobą wrażliwą, potrafisz się nawet rozpłakać na filmie.

 

Przyciągasz komunikację i intuicję.

 

Wielu ludzi prosi cie o radę. I choć łatwiej powiedzieć im to, co chcieliby usłyszeć, ty zawsze mówisz im prawdę, nawet jeśli bywa okrutna.

 

2. Zielona

 

Lubisz naturę. Niezależnie od tego czy to morze czy góry, doceniasz piękno przyrody. Jesteś introwertykiem, szukasz ucieczki od zgiełku.

 

Przyciągasz wzrastanie i cierpliwość.

 

Teraz jest czas na zmiany w twoim życiu. Poddaj się tym zmianom.

 

3. Fioletowa

 

Jesteś osobą spokojną, często zamyśloną, oddaną innym. Zapominasz o sobie, poświęcając czas i energię dla otoczenia. Musisz zadbać o własne szczęście

 

Przyciągasz możliwości i wiedzę.

 

Czas zrozumieć, po co ci twoja inteligencja. Nie używaj jej dla rozwiązywania problemów innych ludzi, a skup się na sobie. Marzysz o lepszym życiu i teraz masz na to szansę.

 

4. Błękitna

 

Jesteś żądny przygód, lubisz hałas, ruch. Sam bywasz głośna i lubisz się bawić. Lubisz dobre dowcipy, nawet gdy ktoś robi je twoim kosztem. Idealny wieczór dla ciebie to noc na plaży przy ognisku w otoczeniu wielu przyjaciół.

 

Przyciągasz wyzwania i problemy.

 

Kochasz przygody, a twój urok pozwala ci wychodzić łatwo z rożnych opresji. Jeśli jednak zmienisz trochę kurs, zyskasz nowe doznania.

 

 

http://damskiyclub.ru/test-vyberite-kosmicheskuyu-feyu/

Tagi:

test,  wróżka,  magia,  psychologia, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz