Partner: Logo FacetXL.pl

Ważne jest tylko to, by poddać się intuicji. Nie analizuj, nie przyglądaj się dokładnie. Rzuć okiem i wybierz, która z postaci na rysunku wydaj ci się być najstarsza.

 

test

 

1. Realista

 

Jeśli wybrałeś tę postać oznacza to, że mocno stąpasz po ziemi. Jesteś do bólu realistą. Nie jesteś osobą uparta, jesteś otwarty na zmiany, ale i owe zmiany muszą być racjonalne i przemyślane.

 

Stale się rozwijasz, idziesz naprzód i kochasz to, że tak się dzieje. Jesteś osobą elastyczną, potrafisz przystosować się do grupy, ale też dbasz o swoje interesy.

 

2. Uparciuch

 

Jesteś przeciwieństwem nr 1. Kiedy coś przyjdzie ci do głowy, za nic nie ustąpisz. Ludzie mają cię za osobę upartą i trudną we współpracy. Do końca bronisz swojej idei, zrobisz wszystko, żeby wcielić ją w życie. To bywa powodem wielu kłopotów. Choć bywa trudno, masz w sobie to czego często brakuje innym – determinację.

Kiedy bardzo ci na czymś zależy, jesteś skłonny iść do celu nawet po trupach.

 

3. Kreatywny

 

Masz niesamowitą wyobraźnię i pomysły, o których inni mogą tylko marzyć. Myślisz nieszablonowo, jesteś indywidualistą. Niestety, twoje szalone pomysły nie są dla wszystkich zrozumiałe. Oni nie widzą świata tak jak ty, nie nadążają za twoją wizją. Musisz otaczać się podobnymi do siebie ludźmi, żeby zrozumieli twój świat i sposób patrzenia na życie. Wśród takich ludzi możesz się rozwijać.

 

4. Zadowolony z życia

 

Jeśli wybrałeś numer 4 to znaczy, że jesteś zwykłym facetem, bez zadęcia i chorobliwych ambicji. Czasami lubisz nie myśleć o niczym, zwyczajnie cieszyć się życiem, mieć dla siebie chwile lenistwa. Nie lubisz komplikowania spraw, lubisz za to proste ,praktyczne rozwiązania".

Lubisz ćwiczenia fizyczne, które oczyszczają umysł, jesteś szczery i bezpośredni. Mówisz ludziom prawdę w oczy, jesteś uczciwy, działasz przez serce.

 

https://www.paraloscuriosos.com/a15239/test-psicologico-cual-de-estas-personas-es-la-mayor-de-tu-eleccion-conoceras-toda-tu-personalidad

 

Tagi:

test,  kobieta,  mózg,  psychologia, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz