Oto test, który zagląda w zakamarki twojej duszy. Wybierz klucz, który najbardziej ci się podoba i sprawdź, kim naprawdę jesteś!

test klucze

 

1. Prostota 

 

Lubisz bezpieczna grę, myślisz racjonalnie i analitycznie. Za tym jednak pozornym bezpieczeństwem głęboko ukrywasz wewnętrzna kruchość. Jesteś osoba inteligentną, umiesz się kamuflować. Jednak często boisz się pokazać prawdziwego oblicza.

 

 

2. Siła

 

Ten klucz może otworzyć magiczny zamek – wybierając go potwierdzasz fakt swojej charyzmy. Umiesz rządzić, realizować plany, masz dar przekonywania. Ale w głębi duszy największym darem byłaby dla ciebie wolność i brak przywiązania do czegokolwiek.

 

 

3. Poczucie bezpieczeństwa

 

To nietypowy klucz. Twój wybór świadczy o dużej pewności siebie. Jesteś urodzonym liderem, umiesz pokonywać wszelkie trudności. Bierzesz często na siebie odpowiedzialność. To o czym skrycie marzysz, to możliwość zrzucenia z siebie zbyt wielu obowiązków.

 

4. Optymizm

 

Jesteś osobą wesołą i optymistycznie nastawioną do świata. Lubisz szczerość, otwarcie mówisz o wielu rzeczach. Jednak jesteś osobą impulsywną i to często sprawia ci kłopoty.

 

5. Marzenia

 

Wybierając ten klucz potwierdzasz jedno – jesteś ogromnym marzycielem, osobą sentymentalną, masz wyobraźnię. Uwielbiasz sztukę, chcesz realizować pasję. To co cię boli, to brak zrozumienia ze strony innych.

 

6. Logika

 

Umiesz logicznie myśleć, jesteś osobą niezawodną, można ci ufać. Ale wymagasz od siebie bardzo wiele i zbyt często źle się oceniasz. Marzysz o wyjściu poza te schematy, niestety często brakuje ci odwagi, aby opuścić strefę komfortu.

 

https://estiloconsalud.com/el-test-de-las-6-llaves-de-un-famoso-psicologo-elije-1-llave-y-descubriras-tu-personalidad-oculta/

 

Tagi:

test,  klucze,  psychologia, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz