Jak widzisz, na rysunku są dwie kobiety. Pomiędzy nimi bawi się dziecko. Przyjrzyj się dokładnie rysunkowi i odpowiedz na pytanie, która z tych kobiet jest matką tego dziecka?

 

test

 

Choć są tylko dwie odpowiedzi, dużo mówią na temat naszej osobowości.

 

 

Kobieta z prawej strony

 

Az 7 na 10 osób wybiera właśnie tę odpowiedź. Niestety, to nie jest prawda. Być może masz dziś zły dzień, a może nie zauważyłeś pewnych szczegółów. Jeśli jednak wybrałaś świadomie, to znak, że należysz do grupy osób, które żyją swoją wyobraźnią. Masz szereg unikalnych cech, potrafisz żyć wyłącznie w swoim świecie. Ale masz także twórczy charakter. Posiadasz wielu przyjaciół, można na ciebie liczyć. Przez to jesteś osobą cenioną. Jesteś osobą dobrą, umiesz pomagać innym.

 

Nie lekceważysz uczuć innych ludzi, starasz się podtrzymywać ich na duchu w trudnych chwilach i można na ciebie liczyć.

 

 

Kobieta po lewej stronie

 

Tylko 30 procent osób wybiera tę kobietę. Dlaczego to ona jest matką? - bo dziecko jest zwrócone w jej stronę, czyli tam gdzie czuje się bezpiecznie. Twój wybór świadczy o twojej niezwykłej inteligencji, o tym, że myślisz logiczne, zauważasz więcej niż inni. Jesteś osoba otoczoną przez przyjaciół, lubisz poznawać nowych ludzi. Masz poczucie humoru. Jesteś osobą szczerą i często mówisz to, co myślisz. Ale potrafisz też dochowywać tajemnic.

 

https://www.paraloscuriosos.com/a16629/cual-es-la-verdadera-madre-de-este-nino-comprueba-tu-personalidad-en-base-a-la-capacidad-de-juicio?page=5

 

Tagi:

test,  psychologia,  test z dzieckiem, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
// }) // }) // }) // }) // }) // })