Partner: Logo FacetXL.pl

Popatrz raz jeszcze na obrazek. Jak sądzisz, które z tych dzieci jest dziewczynką?

 

test


Dziecko nr 1

Jeśli to twój wybór, należysz do 30 procent osób, które tak typują. Jesteś osobą miłująca ponad wszystko wolność, nie znosisz przywiązania ani do osób, ani do miejsca.
W relacjach z bliskimi unikasz wszystkiego, co jest negatywne. Konflikty naprawiasz, łagodzisz spory, nie lubisz zadrażnień. Nie jesteś toksycznym człowiekiem i unikasz takich ludzi. Masz wielu przyjaciół, ale rzadko dopuszczasz kogoś blisko siebie.
Lubisz rozrywkę, ale lubisz też samotność.

Z drugiej jednak strony masz dość chłodny charakter i nie oddajesz się łatwo namiętnościom. Wiele osób cię podziwia, możesz być z łatwością liderem, za którym pójdą inni.Dziecko nr 2Tylko 2 na 10 osób typują je na dziewczynkę. Jeśli tak zdecydowałeś, możesz być dumny – jesteś osobą wyjątkową. Masz wybranych dokładnie przyjaciół, poznanych w rożnych chwilach. Szukasz uczciwych ludzi, takich wybierasz, czujesz, że możesz na nich polegać.

Jesteś osobą lojalna, godną zaufania, życie opierasz na uczciwości. Lubisz zmiany, nie boisz się wyzwań, do świata podchodzisz z ufnością. Lubisz przygody, nowe odkrycia. Czasami gubi cie nieśmiałość, przez którą możesz stracić wiele nowych doznań. Jej przezwyciężenie pozwoli ci żyć pełnią życia i oddychać pełną piersią.

Dużo czasu poświęcasz na szukanie odpowiedniej osoby, z która chcesz być w związku. Ale to nie jest czas stracony, bo wiążesz się z wyjątkowymi ludźmi!


Dziecko nr 3Az 50 procent osób wybiera tę odpowiedź pewnie z powodu długich włosów. Jesteś osobą ceniącą życie towarzyskie choć kosztuje cię by pokazywać swoje prawdziwe „ja”. Rzadko ujawniasz swoje uczucia, co nie przeszkadza ci być prawdziwą duszą towarzystwa.
Lubisz zmieniać związki w poszukiwaniu tego idealnego. Bywa, że dosłownie skaczesz „z kwiatka na kwiatek”. Kiedy jednak trafisz na drugą połówkę, to już się kończy.
Jesteś osobą otwartą, przyjmujesz zmiany w swoim życiu, podejmujesz się rożnych wyzwań.
Uwielbiasz dzielić się wrażeniami i zdjęciami na Facebooku. Kochasz podróże i odbywasz je z pasją, masz wielu przyjaciół w rożnych zakątkach świata.

https://www.paraloscuriosos.com/

 

Tagi:

test,  psychologia,  osobowość, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz