Partner: Logo FacetXL.pl

Swoją nalewkę ojciec Romano stworzył w 1988 roku i jak twierdzi, do tej pory pomogła wielu osobom. Jej skład to aloes, miód i alkohol.

 

Miód musi być naturalny i najwyższej jakości. To dzięki niemu – jak zapewnia Romano – substancje zawarte w soku aloesu, które leczą, mają szanse dotrzeć do wszystkich komórek naszego ciała.

 

Dodany alkohol rozszerza naczynia krwionośne, co pozwala na szybsze odtrucie i oczyszczenie organizmu. Ojciec Romano podkreśla również, że aloina zawarta w aloesie nie jest w stanie wchłonąć się tak dobrze, jeśli nie jest rozpuszczona w alkoholu.

 

Jeśli chodzi o sam aloes, to musi być to roślina starsza niż 4 lata, bo tylko takie mają właściwości lecznicze.

 

Oto przepis:

 

1/2 litra miodu z akacji, 40-50 ml mocnego alkoholu, 400 gram pulpy z liści aloesu. Produkty mieszamy, wkładamy do miksera, dobrze miksujemy i odstawiamy do lodówki. Spożywamy 3 razy dziennie po łyżce do zupy pół godziny przed posiłkiem.

Po zakończeniu kuracji, czyli wypiciu jednej całej wykonanej porcji, należy zrobić badania. W razie potrzeby kurację powtarzać.

Zdaniem naszego portalu, jeśli konwencjonalna medycyna zawodzi, warto próbować wszystkich metod i mieć nadzieję! Dlatego polecajcie ten przepis, na pewno nie zaszkodzi!

Ojciec Romano Zago swoją metodę opisał w książce "Raka da się wyleczyć".

Źródło i foto http://forosdelavirgen.org/81467/un-fraile-franciscano-dice-que-descubrio-un-remedio-natural-para-el-cancer-2014-09-08/

 

Zobaczcie, jak obierać aloes i jak ojciec Romano robi nalewkę!

 

ZapiszZapisz

Tagi:

rak,  nalewka,  ojciec Romano Zago,  zdrowie,  nowotwór,  aloes, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz