W życiu wielu świadomych kobiet przychodzi moment, gdy odkrywają, że tak naprawdę do tej pory niewiele wiedziały o swoim ciele i własnej seksualności. Ta chwila często ma związek z nowym, dojrzałym partnerem, ze szczerą rozmową z przyjaciółką czy terapeutą lub chociażby z lekturą wyjątkowego poradnika czy artykułu. Ale najczęściej przełom odbywa się za zamkniętymi drzwiami sypialni...


lubrykantLubrykant

 

Niewielka buteleczka kryje w sobie wielką moc. Lubrykant to nie żaden magiczny eliksir, ale niesamowite, że dobre nawilżenie strefy intymnej może powodować tak ogromną różnicę w odczuwaniu rozkoszy. Wraz z wiekiem, a także po ciąży ciało się zmienia, a suchość pochwy dokucza wielu kobietom. Dzięki lubrykantowi ten problem znika, a dodatkowo jego aplikacja może być zmysłowym elementem gry wstępnej. Sprzyja temu wysmakowany design produktu. Na przykład Personalny Żel Nawilżający od LELO uwodzi elegancką czernią niezwykle wyrafinowanego opakowania. A dodatkowo, nie zawiera drażniących składników, dlatego może być stosowany także przez alergików.

 

Kulki gejszy

 

W zdrowym ciele – zdrowy seks. Dlatego, aby cieszyć się erotycznym spełnieniem warto zadbać o swoją seksualną formę. Głośno ostatnio mówi się o ćwiczeniach mięśni dna miednicy, ale niestety najczęściej w kontekście ciąży, a troszczyć się o nie powinny kobiety bez względu na plany prokreacyjne. Zdrowe i silne mięśnie Kegla to nie tylko łatwiejszy poród, ale przede wszystkim wspaniała profilaktyka. Dzięki ćwiczeniom można zapobiec przykrym kobiecym dolegliwościom, takim jak: nietrzymanie moczu, spadek libido czy nawet wypadanie macicy. Kulki gejszy doskonale wytrenują kluczowe partie mięśniowe! A zabranie zmysłowych LUNA Beads Noir od LELO do wspólnej sypialni spodoba się nie tylko kobiecie, ale wzmocni  doznania partnera.

 

Masażer

 

Do wyboru, do koloru! Masażer dobierasz do stylu, humoru i temperamentu partnerki. Są malutkie i całkiem pokaźne, są świecące, we wzorki i jednolite, proste i zakrzywione, delikatne i intensywne, o niewielkiej wartości lub kupowane za niebotyczne kwoty, wodoodporne oraz zupełnie nieoczywiste. Na przykład oryginalny masażer MIA 2 od LELO kształtem do złudzenia przypomina pomadkę. I to taką z wyższej półki. Ten masażer powinien znaleźć się w torebce każdej businesswoman, tym bardziej, że ładowany jest przez USB (więc może być gotowy od razu po służbowej prezentacji ;)).
 


ina waveKróliczek

 

Nie o to chodzi, by złapać króliczka? Bzdura! Właśnie o to chodzi! Ale uwaga, która raz pozna jego moc już nigdy nie będzie tą samą kobietą ;) Nawet grzeczna Charlotta z „Seksu w wielkim mieście” straciła dla niego głowę, i od emisji tamtego pamiętnego epizodu kultowego serialu – króliczek nie traci na popularności. Ten wyjątkowy wibrator ma podwójne działanie – stymuluje punkt G, a odstająca wypustka w tym samym czasie zajmuje się łechtaczką. Czy można chcieć czego więcej? LELO – skandynawski producent gadżetów erotycznych, też zadał sobie to pytanie i odpowiedział, by tak rzec, w punkt. W punkt G. Model INA Wave ma dodatkową opcję, inspirowaną ruchem palców kochanka. Wibrator wznosi się i opada, rytmicznie stymulując kluczową strefę erogenną kobiety. Złap króliczka i trzymaj się mocno! Wspaniała zabawa we dwoje!Masażer zdalnie sterowany

 

Zabawa, której powinna spróbować każda para! Wychodzicie na wystawę, do restauracji, rodzinny obiad okolicznościowy (sic!) - zabierzcie ze sobą TIANI 3 od LELO, a na pewno dzień okaże się niezapomniany! Jesteś gotowa w pełni zaufać swojemu partnerowi? Więc oddaj mu stery... tzn. pilota do swojej rozkoszy! TIANI 3 możecie używać także jednocześnie podczas seksu, co zbliży Was jeszcze bardziej i przeniesie Wasz seks na zupełnie nowy, fantastyczny poziom. Również ta propozycja urzeka designem spod znaku minimalizmu i dobrego smaku.

- Produkty LELO są kwintesencją prostego, wysublimowanego, skandynawskiego stylu – przyznaje Małgorzata Bartnicka, ekspertka sklepu erotycznego Sklep-intymny.plto właśnie intensywność doznań oraz walory estetyczne przekonały do tego brandu także naszych klientów. Dlatego też produkty tej marki są jednymi z najwyżej ocenianych gadżetów w naszym sklepie.

 

Od którego miejsca na liście zaczniesz eksplorowanie własnej seksualności?

Tagi:

seks,  masturbacja,  rozkosz,  kobieta,  mężczyzna, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz